CETEKNO Yazılım ve Medya Ajansı

Biz Kimiz?

CETEKNO Yazılım ve Medya Ajansı olarak, 10 yıldır dijital ortamlarda ihtiyacınız olan her türlü desteği sizlere vermenin haklı gururunu yaşamaktayız. Firmamız, kurulduğu günden bugüne dek her gelişmeyi, her yeniliği takip edip, kendini her daim daha da ileriye götürmeye çalışmaktadır. Bu sayede sizlere hep daha kaliteli hizmeti vermeye devam etmekteyiz.

Neler Yapıyoruz?

Web Sitesi Yazılımları

Web yazılımları, aynı anda birçok kullanıcıya ulaşabilmesi için tasarlanmış internet, alışveriş, hizmet siteleri ve sosyal ağlar gibi yazılımların tamamıdır.

CRM Yazılımları

CRM yazılımları, şirketlerin müşterilerinden aldıkları tüm bilgileri, tek bir yerde toplayarak, hem satış sürecinde hem satış yönetiminde hem de kampanya sürecinde kullanabilmelerini sağlayan yazılımlardır.

Mobil Uygulama Yazılım Hizmeti

Mobil uygulama yazılımları, tüm dünyada yaygınlaşan ve herkesin telefonlarına ya da tabletlerine birkaç dakika içerisinde yüklenebilen, markaların kullanıcılara en kısa ve kolay yoldan ulaşabilmesini sağlayan yazılımlardır.

SEO Hizmeti

SEO, bir internet sitesinin, arama motorları (Google, Yandex vb) tarafından daha iyi anlaşılarak, istenilen tüm kriterleri sağlaması için yapılan tüm iyileştirme ve geliştirme çalışmalarıdır.

Editörlük Hizmeti

Editörlük hizmeti, herhangi bir ürün, hizmet ya da konu ile ilgili yazan içeriğin, kurallara göre düzenlenmesi, kontrol edilmesi ve son haliyle kullanıcıların okuyabilecekleri hale getirilmesini sağlayan hizmettir.

Marketing Hizmeti

Marketing hizmeti, bir ürünün ya da hizmetin, sosyal medya ağları, internet siteleri gibi tüm dijital ortamlarda sunularak pazarlanabilmesini sağlayan çalışmalar bütünüdür.

Prodüksiyon Hizmeti

Prodüksiyon hizmeti, bir firmanın tanıtım filmi ya da bir reklam filmi çekimi gibi ihtiyacı olan projeler için gerekli tüm çalışmaları kapsayan hizmettir.

Tasarım Hizmeti

Tasarım hizmeti, bir web sitesi için gerekli olan görsel, reklam ve logo gibi tüm alanların siteye uygun bir şekilde hazırlanmasını ve yerleşmesini sağlayan çalışmaların tamamıdır.

CETEKNO Yazılım ve Medya Ajansı

SEO Analizi

SEO çalışması gerçekleştirilen internet sitelerinin, SEO puanlarının artması ile hem popüleriteleri hem de arama motorlarındaki (Google, Yandex vb) sıralamaları artmaktadır. Arama motorlarında üst sıralarda yer alan internet siteleri, her zaman ilk tercih edilen siteler olacağı için de hem kullanıcıların akıllarında kalmayı başaracak hem de onların daimi kullanıcılar olmalarını sağlayacaktır.

PROFESYONEL YAZILIM EKİBİMİZ İLE
MÜKEMMEL SONUÇLARA ULAŞIN!

Neler Yazdık?

Neden Dijital Pazarlama?

Neden Dijital Pazarlama?

2 Ocak 2020

Dijital pazarlama, firmaların kullanıcı kitlelerine online kaynaklar ve internet aracılığıyla ulaşabilmesidir. SEO (Search Engine Optimization / Arama Motoru Optimizasyonu),...

CRM Neden Önemlidir?

CRM Neden Önemlidir?

2 Ocak 2020

CRM, “Müşteri İlişkileri Yönetimi” anlamına gelen “Customer Relationship Management” kelimelerinin kısaltılmış halidir. Türkçe anlamının tam karşılığını veren bu sistemin...

Neden SEO Yapılmalıdır?

Neden SEO Yapılmalıdır?

1 Ocak 2020

SEO Nedir? Neden SEO Yapılmalıdır? SEO, Türkçe olarak “Arama Motoru Optimizasyonu” anlamına gelmektedir. İngilizce olarak da “Search Engine Optimization”...