Hakkımızda

Dijital Ajans, bir ürün veya hizmetin, tüm dijital alanlarda doğru hedef kitleye ulaşabilmesi için yapılan tüm pazarlama hizmetlerini veren şirketlerin genel sektör adıdır. Bu ajanslar faaliyetlerini tamamen internet ortamında yürütmektedir.

Dijital Ajansların faaliyetleri, web sitesi tasarımı, sosyal medya reklamları ve  yönetimi, SEO (Search Engine Optimization / Arama Motoru Optimizasyonu), SEM (Search Engine Marketing / Arama Motoru Pazarlaması) ve Google Ads (Google’ın sunmuş olduğu bir reklamcılık hizmeti) gibi tüm dijital alanları kapsamaktadır.

CETEKNO Yazılım ve Medya Ajansı olarak, 10 yıldır dijital ortamlarda ihtiyacınız olan her türlü desteği sizlere vermenin haklı gururunu yaşamaktayız. Firmamız, kurulduğu günden bugüne dek her gelişmeyi, her yeniliği takip edip, kendini her daim daha da ileriye götürmeye çalışmaktadır. Bu sayede sizlere hep daha kaliteli hizmeti vermeye devam etmekteyiz.

Siz de dijital alanlardaki tüm hizmetleri, deneyimli bir kadro ile tek bir yerden alabilmek istiyorsanız, sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

CETEKNO Yazılım ve Medya Ajansı