Web Sitesi Yazılımları

Web yazılımları, aynı anda birçok kullanıcıya ulaşabilmesi için tasarlanmış internet, alışveriş, hizmet siteleri ve sosyal ağlar gibi yazılımların tamamıdır.

Kullanıcıların, bir web sitesini açtıklarında karşılaştıkları alanlar, ilgili sitenin, logosu, görselleri, yazıları, ürünleri ve hizmetleridir. Ancak bu görünen kısımların dışında bir de kullanıcıların görmedikleri, arka planda yer alan ve sitenin çalışmasını sağlayan yazılımsal kısımlar bulunmaktadır. Bu kod kısımları sayesinde web siteleri, içerisinde yer alan tüm alanların kontrolü ve denetimi sağlanarak, en güvenli ve doğru şekilde kullanıcılara sunulabilmektedir.

Markalar, web siteleri ile daha çok satış, aktif kullanıcı (abone, üye vb.) ve okuyucu gibi dönüşler amaçlamaktadırlar. Bu sebeple de bir web sitesi ne kadar kullanıcı dostu, içerisindeki görselleri kaliteli, metinleri akıcı ve ürün ya da hizmetleri doğru bir şekilde açıklanmış halde tasarlanmış olursa beklenen dönüş de o kadar başarılı olur.

CETEKNO Yazılım ve Medya Ajansı olarak, en yaygın olarak kullanılan HTML5, CSS3, JavaScript, PHP ve ASP.NET kodlarıyla web yazılım hizmeti vermekteyiz.

Web Sitesi Yazılımları